Standartizovaná činnost po příjedu na bitvu

Každý kdo jezdí už nějakej ten pátek na Larpy ví, že k akcím patří neméně (někdy i více) zábavný posez kolem ohně.

tady se pokusím vypsat jak tyto chvíle od vyražení na místo konání až po návrat domů prožíváme my (omluvte proto prosím nadpis, jelikož se to bude týkat obsáhlejší oblasti)

Večer před odjezdem na bitvu

Někdo svědomitý obvykle je to Balthor (viz. moje hláška...ta druhá) ještě večer obvolá všechny co se tam chystají a nařídí jim nastavení budíků.

Ráno před odjezdem na bitvu

Někdo svědomitý obvykle je to Balthor (viz. moje hláška...ta druhá) ještě ráno obvolá všechny co se tam chystají a budí je, jelikož sou to líný lemry a nechce se jim vstávat (že jo Koliiiku?). když se konečně slezem na nádraží buď vlakovém neb autobusovém, následuje kontrola, jestli sem si nezapomněl jídlo. Cesty sou popravdě tak nudný a ubíjející, že většinou prostě začnem jíst už po cestě.

Příjezd na bitvu

Ať je hezky, ať je hnusně, stavěji se stany a následuje první vážnější konzumace, přičemž někdo svědomitý, tentokráte většinou Tanar (Já už se věnuju jen žraní, na akci sem je dopravil) nás jde zaregistrovat. večerní posez u ohně + pití medoviny + vyprávění stupidních tisíckrát slyšenejch historek z akcí (viz nohovo: Bahno za stromem a proti němu 7 lidí; Balthorovo: Tanar jako nazghul pobíjející 10 týpků na Mt 05; Felagundovo: Zabil mě Noha a pak i Kolíček, a to měli bejt se mnou z Mrazáku 07; atd.) no prostě klasika.

Ráno před bitvou

Lezem nevyspalý ze stanů a dem jíst. pomalu se navlíkáme do kostýmů a Nohovo a Balthorovo "Sauron...zavázat" se rozléhá mezi stany (na Mt 05 lítal Stoupa jako Sauronův zástavonoš a furt se mu rozvazovala zbroj, tak Sauron zavazoval...). Před odchodem na bojiště poberem ještě nějaký to jídlo a de se. Když dorazíme na místo, kde máme pevnost, následuje kemping a jídlo. V průběhu celé btvy nalítáváme do první lajny s pěnou u huby vedem sebevražedný útoky za úkolem rozbít řadovku, přičemž zařvem a dem jíst (podle pravidel se tomu řiká "reinkarnace", ale je to jen kvůli jídlu ne?).

Večer po bitvě

Jídlo + pití. Snažím se zavést taky pravidelné souboje Xplošníků, ale Tanar mi to sabotuje (asi už i Jiříj, jelikož sme mu při tom rozšlapali mobil). Dále se snažím zavést pravidelnou rekonstrukci scény: Conan v harému Tulsy soudce, což mi Tanar taky sabotuje (prej nebude hrát děvku).

Druhý den bitvy

viz. první den bitvy

Odjezd domů

Celou cestu jíme a znova meleme stupidní a nenáviděný příhody z akcí

Pravda

Pravda je někde jinde...přece jen sem to sepsoval já (pravda je ta, že to jako dobytcí žerou jen Noha a Balthor)

Sepsal: Balthor