Minas Tirith 2006

 Účastnící: Balthor, Stoupa, Jiříj, Tanar, Noha, Lothar, Koliiik, Kolíček

Strana: Mordor a Umbar

 

 Konečně sme se na tuhle akci sjeli v hojnějším počtu, ale bohužel ne všichni za stejný národ. Taková ta část co si zakládá na elegantním šermu jela za Umbar (Jiříj, Tanar, Lothar), kdežto ty co razej cestu teorií: „když to nejde po zlym, tak tě praštim eště víc“, jela za Mordor.

 Ti chytří (já, Stoupa a Noha) sme si vezli prdel autem, zbytek se trmácel ani nechci vědět čím. Následovalo to, co vždycky (ani nevim, jestli to sem mám vypisovat…spíš by se měl hodit odkaz na “standardizovaná činnost po příjezdu na bitvu“)-neboli rozbalení stanů a žranice.

 Pohled na táborový život:

 Jednoduše: žraní, žraní, prasárny a zase žraní (prasáckým způsobem). Jestli někdo viděl náš souboj 4-plošník vs. 3-plošník, musí si myslet, že sme banda dementskejch hovad…ale to my nejsme. Ale Jiříjovi sme přitom ušlapali mobil, jináč se nikomu nic nestalo. Za ty dvě noci se vypilo pěknejch pár medovin a když sem se dozvěděl, že Koliiik nemá spacák, řezal sem se smíchy dlouho do noci. A ať si Tanar říká co chce…v tom stanu sem šel fakt po jeho toustech a ne po něm…

 Jelikož pohledy na tuto bitvu jsou dva, budou tu rozděleny:

 Pohled za Mordor:

Hned po příchodu do Barad-Dur sme zjistili, že by nás mělo bejt snad nejvíc, což ale nebylo cejtit při prvním ostřejším střetu s trpaslíkama. Bylo nás možná do deseti (já, Noha, Kolící a Stoupa+5 dalších), ale poté, co někdo rozšlapal hnízdo s vosama, dva vzali čáru. No pajzlů mohlo bejt tak 15-20, ale očividně bez velitele, jelikož jejn jak sme mezi ně s řevem vlítli, řadovka (už jen to je vtipný…je jich 2x víc a dělaj na nás řadu) se jim rozsypala a pobíjelo se. Sám sem zaznamenal 3 zářezy+zástavonoš a zařval jen Kolíček.

  Tim ale úspěchy končily, jelikož i se Sarumanem nás pak drtila slušná přesila. Druhej den nás to tak znudilo, že sme s Koliiikem udělali zlobra a to tak, že sme se sdělali dohromady a každém měl jen jednu ruku. Většina zpočátku netušila o co jde, ale byla aspoň prdel. Bitvu bohužel vyhráli světlí a tak sme se nažrali a nasraný jeli domů.

 A dodatek: Koliiika tam kousnul nějakej haďák, až mu noha otekla

Sepsal: Balthor