Minas tirith 2005

Účastnící: Balthor, Stoupa, Koliiik, Tanar

Strana: Temní lidé

 

Na tuhle akci sme jeli s velkým očekáváním, jelikož minulý ročník se fakt poved.

Cesta byla tentokrát mizerná, páč sme jeli busem a po vystoupení z busu v Kácově sme se ztratili v lese, následujíce punkery, který řikali, že ví kudy jít. To jejich „punk vole ne?“ mi brzo lezlo krkrm…

No abych to zkrátil…tři kilometry sme šli asi hodinu a došli do tábora za chcaní deště. No a aby tý smůly nebylo málo, tak sem sebou hned po vchodu do tábora seknul do bláta, což vedlo k bouřlivému chechotu přihlížejících.

Následovalo to co vždycky: stavit stan (za deště) a následný žraní zásob. Tanar nás chtěl sice přerušit aby sme se šli zaregistrovat, ale my ho poslali do pr… a tak nás zaregistroval von, přičemž na sebe vzal roli CP Nazghula a vládce temných lidí.

Následovalo představení CP a povzbudivá zpráva, že Legolas zhebnul při práci v dolech.

Z celý bitvy si pamatuju, že se furt bojovalo o brody u Osgiliathu…tak sem podlehl své zákeřné přirozenosti, pobral pár podobnejch a obešli sme herní území přes vzdálený brod, čímž sme se dostali na druhou stranu brodů. Tady sme jen kempovali a pobíjeli ty, co se od brodů chodili léčit do pevností, čímž pochopitelně postupně řídl zástup světlech v Osgiliathu.

Pak šel kolem Gandalf a prej že potřebuje doprovod…tak sem se nabídnul, že s nim pudu (nikdo nevěděl, že sme temný), přičemž sem ho krocnul. Jemu se to ale nezdálo, páč prej pozná temnýho člověka od člověka, a tak sem se vrátil pobíjet mrzáky k brodům.

Jináč se v podstatě nedělo nic až na to, že Tanar pobil sám 10 lidí. pět jich utlouk přímo a ostatní tlouk do zad, když brali čáru…no pak měli z Nazghula respekt.

Závěrečku sme ani nestihli, páč nám jel bus, ale i tak to byla akce povedená

 

Sepsal: Balthor