Minas tirith 2004

Účastnící: Balthor, Stoupa

Strana: Mordor

 

Tak jelikož to byla moje první akce tak je jasné, že v mých očích se zdála úžasnější, než ve skutečnosti byla.

Do tábora sme si dovezli prdel pohodlně autem, rozdělali stan a začali se cpát. Boužel se vedle nás nakempovali elfí a tak to byl pěknej haluz.

Na začátku bitvy nám představili CPčka a musim říct, že z Fladerma jakožto balroga se měl fakt respekt. Poté si velitelé dovedli svoje strany do pevností a hra mohla začít.

Hned sem dostal úkol od Saurona, aby sem dělal špicla a tak sem dostal dva lidi (stoupu sem si vzal sebou), abychom případně krocli špisly cizí. Tak sme celej den lítali kolem Barad-Dur a o poloze pevnosti se tak dozvěděl jen jeden člověk a to ještě mrtvej (asi neslyšeli o tom, že posílat jednoho zvěda je plejtvání). Poté, když sme zjistili pozice světlech šupáků, vyrazil Mordor do války. Imho sme je celkem drtili a pohled na plešatého (no něco na tý hlavě měl) Elronda byl opravdu povzbuzující. Druhej den se ale něco posralo a když sem s mojí grupou měl obejít předsunuté pevnosti, vyrojili se kolem světlí a v pevnosti nás skřípli. Pěju tím tady chválu na ty odvážné duše, kteří tam v menšině (tak 20 proti 70) drželi pevnost celou hodinu, než připochodoval Morgul a vpad jim do zad. Přestože nás i s mogulem bylo míň, obránci pevnosti vylítli a pobili sme to skkoro všechno. To byl asi nejlepčí zážitek celý akce. Pak už to bylo jednoznačný pobíjení světlejch a závěrečka byla to samý. Prostě vedení nemělo takovou autoritu jako dvojice Rozentálců v podání Adam (Sauron) a Miki (Morgulský pán).

Jak řikám…akce to byla libová a málokterá se tomu vyrovnala. 

 

Sepsal Balthor