Siria 2005

 Účastnící: Balthor, Stoupa, Jirij, Noha, Tharin, Tanar

Strana: To se dá těžko posoudit

 

 Jelikož to byla moje první akce…..(Noha se zasekává a dál neví-recenzi přebírá Balthor)

 Sepsal: Balthor (Noha diktoval-neumí psát)

 

No tak to zbylo na mě…tadle akce byla vybraná narychlo a jelikož pravidla vypadala složitě, tak sme byli mírně nedůvěřiví. Taky se potvrdilo, byl to pěknej chaos a skilly byly až moc silný (Noha se probral jelikož mu byl zakryt výhled na ledničku! A souhlasí).

V pátek se na cestu vydal Noha, Stoupa a Tharin, páč zbytek měl něco bokem. Tak nebude zaznamenán první den, jelikož z Nohy to fakt nedostanu, Stoupa je línej a Tharin je v době psaní recenze mimo skupinu. Omlouvám se (vlastně neomlouvám…nemám důvod), ale orgové to imho nezvládli. Špatný questy, nejasnosti v pravidlech a cheatující magič (Noha ho za to seknul štítem přes prsty...no řekněte: manu si snad počítat musí ne?) nám to tam znechutili.

Možná je na místě se ještě zmínit o závěrečné bitvě, která se zvrhla v nechutné orgie. Někoho totiž napadlo zakouzlit na naši stranu "bahno", jehož účinek byl takový, že sme museli lézt po kolenou. No a pak zase někdo seslal kletbu "erektus"...tu se náhle ze všech stran začalo ozývat "šuky šuky" (ne že bych byl sprostej, ale jen popisuju skutečnost). Následné orgie si snad nelze představit, jelikož to si představit nejde. Třicet nadrženejch, co lezou po kolenou se prostě musí vidět.

Jediný pozitivum co tam bylo, byla noční akce na získávání špuntů (jelikož se na této bitvě vyskytovali elfí, byla o špunty celkem řež). Aspoň sme se najedli…

Sepsal: Balthor